Kuidas ma saan valida parima paksu tagasi traksidega?

Üle 80 protsendi maailma elanikkonnast kannatab seljavalu. Asendi tagurpidihoid võib aidata leevendada valu mõnele kasutajale, aidates spinal ja lihaste probleemide ennetamisel ja korrigeerimisel. Saadaval mitmesugustes stiilides on palju tegureid, mis lähevad teie jaoks parima kehahoiakupea valimiseks. Teiste probleemide hulgas peaksite kaaluma ka teie konkreetseid tagasilöögiküsimusi, materjali, mille külge kinnitatakse, ja seda, kuidas traat saab vaadata, kui seda kannate.

Selleks, et valida kõige paremini asetusega tagurõik, peate otsima selle, mis käsitleb teie konkreetset tagasisuhtlust. Erinevad traksid sihivad erinevaid lihasrühmi, sealhulgas õlad, seljaosa, seljaosa ja seljaosa. Seljaosa, mis toetab õlad, tõenäoliselt ei aita, kui teil on alaseljavalu. Posra tagaküljed on mitmesugustes stiilides, mis on mõeldud erinevate vajaduste rahuldamiseks.

Õladjalatsid asetsevad õlgade ja üle keskmise rinnakorvi. Nad keskenduvad ülemisele seljale ja õlgadele, õpetades õlavarrelihaseid, et nad jääksid tagasi ja sirged, mitte ümardada edasi. Need on soovitatavad üksikisikutele, kes pikendavad ajavahemikke, näiteks töötavad arvutiga. Paigaldage pingutusriba mansett ümber iga bicep ja ühendage pingutusriba ülemise seljaga, riiete kohal. Nagu õlakardina, soovitatakse neid pikka aega istuvatele inimestele.

Alumised tugijalad ümbritsevad kõht ja stabiliseerivad alaselja lihaseid. Neid kasutatakse peamiselt alajäsemete vigastuste, näiteks tibude ja tüvede puhul, lihaste spasmide ravimisel ja nende jaoks, kelle töö nõuab korduvat tõsist tõstmist. Terve seljaosa ja õlavarred asetsevad õlgadel ja kinnituvad kõhu ümber. Nad suunavad kõik lihasrühmad, et tugevdada lihaseid ja seada seljaaju, et parandada kehahoia.

Võimalik, et soovite kaaluda ka materjali, mis on valmistatud asendist tagurpidi. Tagaküljed on saadaval nii lateksis kui ka mitmesugustes materjalides. Lateksi traksid ei paku ventilatsiooni ja on jäigad ja neid ei tohiks lateks-allergiaga inimestel kanda. Kangaskeemid on tavaliselt reguleeritavad ja hingavad, kuid võivad kiiremini kuluda.

Samuti tuleks kaaluda pinget ja suurust. Selleks, et asendi tagasihoidja oleks efektiivne, peab see tagama õige pinge, mis hoiab teid õiges asendis. Vastasel korral teie seisund ei parane ja võib halveneda. Pöörake tähelepanu mõõtudele, eriti puusale ja rinnale, mis on tellimise ajal loetletud traksidega. Õige pinge ja suuruse tagamiseks võite konsulteerida tervishoiuspetsialistiga, et veenduda, et kandad on korralikult kinni.

Samuti tuleb kaaluda kosmeetilisi tegureid. Mõned inimesed eelistavad jalatsit, mis on riietuse all hoolimatult kantud, teised aga ei pahanda, kui see on märgatav. Pidage meeles, et kui enamik traksidega reklaamitakse kui riietatud riideid, siis võib traksidega olla vaja kerge särk, et vältida raseerimist ja haavandeid. See on eriti oluline õhukeste rihmadega kangastel mudelitel.

Enne traksidega ostmist on hea mõte konsulteerida tervishoiutöötajaga. Ta võib soovitada teie vajadustele stiili või brändi. Kui ostate meditsiinilise tarnepoest, küsige pankrotist ja suuruse määramiseks mõnda väljaõppe saanud professionaalset müüjat.